DENİZLİ HABERLERİ

CHP Denizli Milletvekili Basmacı, Partisinin Vaatlerini Anlattı

IHA
29.10.2015 - 15:19Son Güncelleme :

CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ MELİKE BASMACI VAATLERİNİ ANLATTI

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili ve adayı Melike Basmacı, CHP’nin ayakları yere basan, her kuruşun hesabı yapılarak halka açıklanan seçim beyannamesinin, toplumun tüm kesimlerini, tüm illeri kapsayan bir proje olduğunu söyledi.
CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçimlerden önce verdiği tüm sözlerin seçimlerden sonra da geçerli olacağını kaydetti. Basmacı partisinin vaatlerini şöyle anlattı: "İkinci öğrenimde harçları kaldıracağız. Eğitimi parasız yapacağız. Göreceksiniz gençler için düşündüğümüz her şey aslında ülkenin geleceği için düşündüklerimizdir. Tüm siyasi partiler vaatlerimizi örnek aldı, mutlaka almaya da devam edecekler, kendi projeleri gibi anlatacaklar. Bizim seçim bildirgemizi bütün siyasi partiler örnek aldılar. Bu şunu gösteriyor demek ki; ülkenin sorunlarını en iyi analiz eden, en iyi çözüm üreten parti CHP’dir. Demek ki devlet yönetiminde en iyi kadrolar CHP’dedir. İktidar olduğumuzda diyorlar ya CHP’nin kadroları var mı, evet CHP’nin kadroları var. Biz sadece üreten değil hakça bölüşen bir stratejiyi de izliyoruz. Her kuruşun hesabını yaptık. Uygulanması mümkün olmayan bir projeyi asla gündeme getirmedik’’ dedi.
Ekonomi alanında vatandaşın rahatlayacağını ifade eden Basmacı, "Kredi borçlarının faizlerinin yüzde 80’ini silinecek. Emekli kardeşim, insanca yaşayacak bir maaş almak için, ailesini geçindirebilmek için ek iş düşünmeden, yılların yorgunluğunu gün boyu evinde çocuklarıyla, torunlarıyla geçirebileceği refah seviyesine ulaşması için, sefaletten kurtulması için sandık başında iyi karar vermesi lazım.Eğer koalisyon kurulsaydı. Geçen kurban bayramında emeklilerimiz ilk ikramiyelerini almış olacaklardı. Emekliye, gencimize, işçimize, öğrencimize, kadınlarımıza toplumun her kesimine, halka ne söz verdiysek, sonuna kadar arkasındayız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden CHP Denizli Milletvekili Basmacı, Partisinin Vaatlerini Anlattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Denizli Milletvekili Basmacı, Partisinin Vaatlerini Anlattı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı