DENİZLİ HABERLERİ

CHP Denizli Milletvekili Basmacı’dan Sandık Çağrısı

IHA
30.10.2015 - 14:35Son Güncelleme :
CHP Denizli Milletvekili Basmacı’dan Sandık Çağrısı
IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Melike Basmacı, seçimlere bir gün kala, AKP’nin vaat ettiği projelerin unutulduğunu söyledi.
CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı seçimlerle ilgili değerlendirme yaptı. Basmacı, ‘’25 bin konut projesi açıklandığı günden itibaren bu projeyi yapamayacaklarını sürekli söyledim. Ve söylemeye de devam edeceğim. Umarım becerirler, ben yalancı çıkarım. Hiç değilse dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olur. Önce konutları Belediye yapacak demişlerdi. Sonra TOKİ yapacak diye açıkladılar. Projeyi kimin yapacağını dahi belirlemiş değiller. Mera arazilerini, çöplük olarak ayrılan alanlarda bu konutları yapmaya, yer bulmaya çalışıyorlar. Bu kadar belirsizlikten sonra bugün seçimlere bir gün kala, yine bunu dillendirip, oy avcılığına devam edeceklerini umuyorum. Artık çok geç. Vatandaş yarın AKP’yi sandığa gömecek, CHP’yi sandıktan birinci parti olarak çıkaracaktır. Daha önce açıkladığım gibi, dar gelirliyi ev sahibi yapma projesi, CHP’nin projesiydi. Kopyalayıp açıkladılar. Dar gelirli vatandaşlara, ev sahibi olmak için bu konutlara umut bağlayanlara buradan sesleniyorum: CHP iktidarına sadece 1 gün kaldı. Gelin sandıkta birleşelim. Hep birlikte, hayal ettiğimiz Türkiye’yi imar edelim. Aydınlık günlere hep birlikte CHP ile taşıyalım’’dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden CHP Denizli Milletvekili Basmacı’dan Sandık Çağrısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Denizli Milletvekili Basmacı’dan Sandık Çağrısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı