ADIYAMAN HABERLERİ

CHP Besni teşkilatından Ensar Vakfı’na suç duyurusu

DHA
29.03.2016 - 17:58Son Güncelleme :
DHA

Mustafa ÖNDOĞAN/BESNİ (Adıyaman), (DHA)- ADIYAMAN’ın Besni İlçesi’nde CHP üyeleri Ensar Vakfı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Besni Adliyesi önünde toplanan CHP üyeleri adına konuşan CHP ilçe başkanı Hakan Kılınç, Karaman'da yaşananların kabul edilemez olduğunu söyledi. Çocukların kolayca güven duydukları, korkutulabildikleri ve kandırılabildikleri için istismara açık olduğunu belirten Kılınç, "İstismara uğrayan çocuk, aile birliğinin bozulacağı endişesiyle korkutulduğu ve sindirildiği için yaşadığı travmanın etkisiyle karşı koyacak gücü bulamadığından veya kendisine yapılanı tam olarak algılayamadığından vb. çeşitli nedenlerle sessiz kalmaktadır" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden CHP Besni teşkilatından Ensar Vakfı’na suç duyurusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 17 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Besni teşkilatından Ensar Vakfı’na suç duyurusu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı