ANTALYA HABERLERİ

CHP Antalya Gençlik Kollarında Görev Dağılımı

IHA
10.08.2015 - 15:24Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ANTALYA

IHA

Bir süre önce CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Mustafa Yılmaz’ın başkanlığı yürütememesi nedeniyle görevden alınmasıyla boş kalan CHP Antalya İl Gençlik Kolları başkanlığına geçen hafta Gökhan Yılmaz atandı. Aralarında eski Gençlik Kolları il yöneticilerinin ve eski ilçe gençlik kolları başkanlarının bulunduğu yönetimiyle birlikte atanan Gökhan Yılmaz, ilk olarak Pazar günü gerçekleştirdiği toplantıda yönetim listesindeki İl Başkan Yardımcılarının görev dağılımını yaptı.
İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Yılmaz, İl Sekreteri Okan Arı, Arşiv-Dökümantasyondan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cenk Yapıcıküçük, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Baturay Mat, Üniversite Örgütlenmelerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcıları Ekin Tunçbilek, Baha Dalkılıç, Sayman Çiğdem Bey, Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ufuk Dolar, Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hakan Çakmak, Sosyal Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Aşık, Saha Çalışmalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Orhan Uyar, Bilişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Karaboğa, Strateji ve AR-GE’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nurhak Bingöl, Doğu İlçeleri Örgüt ve Örgütlenmelerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Görkem Duman, Merkez İlçeler Örgüt ve Örgütlenmelerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İsmail Yalçın, Batı İlçeleri Örgüt ve Örgütlenmelerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cevdet Özdeş, İl Eğitim Sekreteri İrem Özden, Sosyal Sorumluluk Projelerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayşe Doğan, Çevre ve Doğa Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Buse Kalender, Turizm İşçilerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Merve Özkan ve Kültür ve Sanattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Seçil Aşık olarak görev dağılımı yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden CHP Antalya Gençlik Kollarında Görev Dağılımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Antalya Gençlik Kollarında Görev Dağılımı haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı