CHP Ali Taran ile anlaşamadı

Hürriyet Haber
14.09.2015 - 14:29 | Son Güncelleme:

1 Kasım seçimleri için çalışmalara başlayan CHP önceki seçim kampanyasını yürüten reklamcı Ali Taran ile maddi gerekçelerden ötürü anlaşamadı.

Milliyet Gazetesi'nden Meriç Tafolar'ın haberine göre 7 Haziran seçimlerinde CHP’nin Reklam kampanyasını yürüten Ali Taran ile bu seçimlerde çalışılmayacak. 7 Haziran seçim sürecinde beğenilen, ‘Milletçe Alkışlıyoruz’ ve ‘Gelin Oy Verin Gitsinler’ sloganlarının sahibi olan reklamcı Taran ile maddi gerekçelerle anlaşılamadığı belirtildi.

CHP Ali Taran ile anlaşamadı CHP'DEN TRT’YE TEPKİ

HAZİNE DESTEĞİ YOK

1 Kasım seçimleri için hazineden destek alınmayacak olması nedeniyle çok düşük bir bütçe ile seçim kampanyasının yürütülecek olması nedeniyle CHP’de Taran yerine tanınırlığı olmayan bir reklamcı ekip ile anlaşmaya varıldı. Bu ekip CHP’nin seçim işlerinden sorumlu komisyonuyla geçtiğimiz hafta Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile de önceki gün toplandı. Reklam kampanyasının eylül ayının sonuna doğru başlatılması öngörülüyor. Kampanyada CHP’nin 7 Haziran sonrası hükümet kurulamaması sürecindeki performansının anlatılması bekleniyor.

SON ŞEKLİNİ ALACAK

CHP’de bu hafta seçim bildirgesine de son şeklinin verilmesi bekleniyor. Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata koordinasyonunda yürütülen güncelleme çalışmalarının ardından seçim bildirgesinin de aday listesinin kesinleşmesinden birkaç gün sonra kamuoyuna tanıtılması bekleniyor.EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı