GeriFutbol 'Chapecoense uçak kazası olmasa Türkiye'ye gelecekti'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Chapecoense uçak kazası olmasa Türkiye'ye gelecekti'

'Chapecoense uçak kazası olmasa Türkiye'ye gelecekti'

Kolombiya'da uçağı düşen Brezilya'nın Chapecoense futbol takımının bazı oyuncularını temsil eden Cansel Kemiksiz önemli açıklamalar yaptı.

Radyospor'a konuşan Kemiksiz, ''Beraber çalıştığım oyuncular var. Tanıdığım arkadaşlarım vardı. Enkazın bulunduğu yer dağlık bir alan. Colombiya'da saat farkı olduğu için yeni sabah oldu. Enkazın fotoğrafları yeni yeni çıkıyor. Çok umut verici değil ama Allah'tan ümit kesilmez. Danilo hayatını kaybetti. Danilo ile beraber 77 kişi hayatını kaybetti'' dedi.

Kemiksiz, ''Güney Amerika'nın UEFA kupasından bahsediyoruz. Oralara gelmişlerdi. Örnek verecek olursak; Akhisar'ın UEFA kupasını düşünün bu böyle başarı. Elektrik arızası olduğundan dolayı düştüğü söyleniyor. Bu teknik bir konu. Brezilya hükümetine bir tepki var. Takım özel uçak istemiş ancak buna izin çıkmamış. Sebebi ise ekonomik yetersizlikler. Brezilya'da 3 günlük yas ilan edildi. Uçakta olan Dener'in Türkiye'ye transfer durumu vardı. Büyük bir trajedi, umarım iyi haberler gelir. Umudumuz sürüyor'' ifadelerini kullandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle