ADANA HABERLERİ

ÇGC'den medya çalışanlarına eğitim

DHA
29.03.2017 - 11:52Son Güncelleme :
DHA

ADANA'da Çukurova Kalkınma Ajansı'nın (ÇKA) desteği ile Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) tarafından telvizyon ve radyo çalışanlarına yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) İletişim Fakültesi'ndeki seminere TRT spor spikeri Erdoğan Arıkan, TRT Çukurova Haber Müdürlüğü muhabiri Mustafa Özen, kameraman Fatih Şenel, TRT Çukurova Radyosu prodüktörü Lütfi Kılınç ve diksiyon eğitmeni Ahmet Kanbur konuşmacı olarak katıldı.
Adana'daki radyo ve televizyonlarda çalışanlar ile ÇÜ İletişim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin katıldığı program 4 gün sürdü. Katılımcılara televizyon ve radyo spikerliği, program sunuculuğu, görsel habercilik, diksiyon, hitabet, ses kontrolü, vücut dili gibi konularda bilgi verildi.
Eğitim seminerinin son gününe Habertürk Gazetesi yazarı ve TV programcısı Muharrem Sarıkaya da katılarak kursiyerlere mesleki deneyimlerini aktardı.
Program sonunda katılımcılara sertifika dağıtıldı.

ADANA,(DHA)
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden ÇGC'den medya çalışanlarına eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 11 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ÇGC'den medya çalışanlarına eğitim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı