« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cezamızı çektik

Daum, ‘Kazanmak için çok fazla şey yapmadık. Şans da yanımızda değildi. Aldığımız bu sonuç uyanmamız için iyi gelecektir’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.Bahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Ç.Rizespor yenilgisini, ‘Kazanmak için çok fazla şey yapmadık. Cezasını da katlamalı bir şekilde çektik’ diye yorumladı. Alman hoca şunları söyledi: ‘Golden önce Ali Güneş sağdan gitti. Topu uygun durumdaki Tuncay’a düzgün bir şekilde ortalasaydı, biz öne geçecektik. Dönen topta golü yedik. Bu tip maçlarda önemli olan detaylardır. Şans da yanınızda olmalıdır. Oyuncularımız, üzerlerindeki baskıyı kaldıramadı.

Kendimizi Real Madrid’le veya Milan’la karşılaştırmak istemiyorum ama baktığınızda futbolda her şey mümkün. Sürprizler de oluyor. Rizespor’u kutluyorum. Bizden iyi oynadılar. Belki de bugün almış olduğumuz bu sonuç, uyanmamız için iyi gelecektir. Önemli olan takımın birlik ve beraberlik içinde yoluna devam etmesidir. Eleştirilerden etkilenmemesidir.’


Kazanamasaydık, çok üzülürdüm

ÇAYKUR Rizespor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, lider Fenerbahçe karşısında aldıkları 1-0’lık galibiyet sonrasında, ‘Maçta yaklaşık 12 pozisyonumuz var. Çok farklı kazanabileceğimiz bir maçta berabere kalsaydık çok üzülecektik’ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler