« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ceylanlar'dan şanssız kamp dönemi

TFF 1. Lig'in yeni ekiplerinden Şanlıurfaspor, ikinci etap kamp çalışmalarını tamamladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik Direktör Kemal Kılıç, lige geçen yıla oranla çok daha farklı bir kadroyla mücadele edeceklerini belirerek, yeni transferlerin henüz takıma adapte olamadığını söyledi.

İki kamp döneminin ardından bazı mevkilere oyuncu takviyesi yapacaklarını bildiren Kılıç, bir kaç oyuncuyla da yollarını ayırmayı düşündüklerini ifade etti.
Kılıç, lige bütün güçleriyle hazırlanmaya çalışacaklarını dile getirerek, şunları kaydetti:
“Birkaç gün içerisinde 3 transfer daha yapacağız. Yeni transferlerin bir kısmı kamp çalışmalarına son anda dahil oldu. Son derece şanssız ve verimsiz bir kamp dönemi geçirdik. İstediğimizi alamadık, almamız da mümkün değildi çünkü çok az oyuncuyla hazırlandık. Maalesef en az 7-8 banko oynayabilecek oyuncumuzdan yoksun hazırlandık. As kadroda yer alacak oyuncularımız ekibe çok sonradan dahil oldu, hala olacaklar bile var.”

Çok iyi bir takım oluşturmak için geriye kalan süreyi çok daha iyi değerlendireceklerini ifade eden Kılıç, kısa sürede mücadeleci bir ekip olmak istediklerini söyledi.

Kılıç, ikinci etap kamp dönemini tamamlayan Şanlıurfaspor kafilesinin, 3 günlük iznin ardından 13 Ağustos Pazartesi günü toplanarak, çalışmalarına kendi tesislerinde devam edeceğini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz