« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Ceylanlar” umut veriyor

TFF 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'un teknik direktörü Kemal Kılıç, “Oyuncularımızın müthiş çalışma arzusu ve şevki bizi yeni sezon öncesi çok umutlandırıyor” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kemal Kılıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikinci etap kamp çalışmalarını Topuk Yaylası'nda sürdürdüklerini hatırlattı.

Dış transferde anlaşma sağladıkları 4 oyuncunun henüz kampa katılamadığını ifade eden Kılıç, bunu da büyük bir şanssızlık olarak gördüklerini söyledi.

Kılıç, çok iyi ve kaliteli bir ekiple yeni sezona hazırlandıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Oyuncularımızın müthiş çalışma arzusu ve şevki bizi yeni sezon öncesi çok umutlandırıyor. Şu anda sayıları az olduğu için biraz fazla yük biniyor üzerlerine ama sonuçta bu zor günleri de atlatacağız. İyi ve kaliteli bir takım hazırlıyoruz. Ligin başlarında biraz zamana ihtiyacımız olacak.”

Sarı-yeşilli ekibin ikinci etap hazırlıklarını taktik ve kondisyon ağırlıklı antrenmanlarla yürüttüğünü belirten Kılıç, ayrıca hazırlık maçlarına da ağırlık vereceklerini söyledi.

Kemal Kılıç, 2. etap kamp çalışmalarını 12 Ağustos'ta tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler