ADANA HABERLERİ CEYHAN HABERLERİ

'Ceyhan’da yeni yatırımların önünü açacağız'

DHA
03.04.2018 - 10:34Son Güncelleme :
DHA

ADANA,(DHA)- ADANA’nın Ceyhan İlçesi Ticaret Borsası seçimlerini işadamı Mustafa Aydar kazandı.

Ceyhan'daki 320 üyeli borsada 309 üye oy kullandı. Aydar, 2 oyun geçersiz sayıldığı seçimde 163 üyenin oyuyla başkan seçildi. Mustafa Aydar’ın rakibi Adem Sözlü ise 144 oy aldı. Seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından Mustafa Aydar başkanlığındaki Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri de Melih Çetin, Ferruh Arslan, Ali Cem Sandıkçı, Bülent Savrun, Musa Aydın, Hüseyin Aver, Caner Azgan, Bilal Yakar, Nazif Diler, Kasım Ayeş, Selçuk Kanlı, Ömer Kurt ve Süreyya Cirit oldu. 
Ceyhan’ın tarım, sanayi, ticaret, enerji ve doğal kaynaklarıyla Türkiye’de öne çıkan bir ilçe olduğuna işaret eden Mustafa Aydar, “Tüm Ceyhanlılarla birlikte ilçemiz için doğru ve etkili kararlar alacağız. Tarım paydaşlarının hak ettiği değere ulaşması için ortak platformlarda buluşacağız. Adana’da ve Ankara’da Ceyhan’a yeni yatırımlar gelmesinin önünü açacak çalışmalarla dikkat çekeceğiz” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ceyhan haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ceyhan haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde 'Ceyhan’da yeni yatırımların önünü açacağız' haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı