ADANA HABERLERİ

Ceyhan’da TOKİ Konutları İçin Başvurular Başladı

IHA
28.10.2015 - 13:13Son Güncelleme :

ADANA’NIN CEYHAN İLÇESİNDE YAPTIRILACAK TOKİ KONUTLARI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI.

IHA

Adana’nın Ceyhan ilçesinde yaptırılacak TOKİ konutları için başvurular başladı.
İnönü Bulvarı üzerindeki 140 dönümlük alanda yapılacak TOKİ konutlarına başvurmak için gelen vatandaşlar zaman zaman izdihama neden oldu.
Burada konuşan AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, “Biz siyaseti, milletin ihtiyaçlarını gidermek, onların başını sokabileceği bir yuvası, üstünden gideceği yolları, çocuklarını gönderdiği güzel okulları, hastalandığı zaman güzel hizmetler alacağı hastaneler olsun diye yapıyoruz” dedi.
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından, Ceyhan’a yapılacak olan orta gelir ve düşük gelir grubuna hitap edecek toplu konut hamlelerinin startını vermenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Ceyhan’da TOKİ Konutları İçin Başvurular Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ceyhan’da TOKİ Konutları İçin Başvurular Başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı