Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ceyhan Belediyesi’nde imzalar toplu atıldı

TKBL temsilcilerinden Ceyhan Belediyesi, yeni sezonda formasına giyecek yerli oyuncularla toplu imza töreni düzenledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kadınlar Birinci Ligi takımlarından Ceyhan Belediyesi, Meclis Salonu’nda yapılan yeni sezonda kadrosunda yer alacak yerli oyunculara bir imza töreni düzenledi. Törene Ceyhan Belediye ve Belediyespor Başkanı Hüseyin Sözlü, Basketbol Şube Sorumlusu Sedat Sözlü, Genel Menajer Fatih Yücel, Genel Muhasip İlbars Alpman, Antrenör Atilla Keskin ve sporcular katıldı.

Ceyhan Belediye ve Belediyespor Başkanı Hüseyin Sözlü, “Önümüzdeki sezon için Ceyhan Belediyespor olarak her yıl olduğu gibi gayet mütevazı bir bütçe ile iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. İç transferlerden Hülya Özkan, Aslı Sevinç, Ceyda Kozluca ve Asena Yalçın ile anlaşılırken, Galatasaray’dan Melek Bilge ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden Tuğçe İnöntepe’yi de renklerimize bağladık. Öte yandan ikisi Amerikalı, biri Letonyalı diğeri de Hırvatistanlı yabancı oyuncularımız da önümüzdeki haftalarda aramızda olacaklar. Yine şu an aramızda da bulunan Amerikalı kondisyoner Amberly Whitehead ile de sözleşme imzaladık” dedi.

Sezon öncesi tüm takımların lige büyük yatırımlar yaptığını anımsatan Başkan Sözlü, yeni sezonda taraftara seyir zevki yüksek maçlar izletmek istediklerini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler