« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ceyhan Belediyesi, Jelena Ivezic’le anlaştı

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Ceyhan Belediye, Hırvat Milli Takımın forveti Jelena Ivezic ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Ceyhan Belediye, 1984 doğumlu 1.84 m boyundaki Hırvat Milli Takımın forveti Jelena Ivezic ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Ceyhan Belediye Başkanlığında düzenlenen törende konuşan Ceyhan Belediyesi ve Belediyespor Başkanı Hüseyin Sözlü, “Jelena beğendiğimiz bir sporcuydu. Onu Ceyhan’a kazandırdığımız için mutluyuz. Jelena’nın da artık aileden birisi oldu. Ceyhan da mutlu olacağından eminiz. Takımda başarılı sonuçlara imza atacağına inanıyorum” dedi.

İmza töreni sonrası konuşan Jelena ise, Ceyhan’da olmaktan son derece mutlu olduğunu ve takım olarak başarılı sonuçlara imza atmaya gayret edeceklerini belirtti.

Ivezic , geçen sezon Euroleague de toplam 13 maçta 28 dakika ortalama ile 11.8 sayı, 4.5 ribaund ve 1.2 asistle oynadı.

Jelena Ivezic , geçtiğimiz Haziran ayında Ankara’da düzenlenen olimpiyat elemelerinde ise 3 maçta 30.7 dakikada 13 sayı, 3.7 ribaund ve 2.7 asist ortalamalarıyla oynamış ve takımının Londra Olimpiyatları’na katılmasında büyük rol oynamıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler