Ceyda Düvenci ve Ayşe Arman’dan bir ilk; Türkiye’nin ilk canlı yayın Facebook kadın programı ‘’Mutluysan Güzelsin’’

22.03.2017 - 11:56 | Son Güncelleme:

Türkiye’nin iki özel kadını Ceyda Düvenci ve Ayşe Arman, Oriflame’in sunduğu Türkiye’nin ilk canlı yayın Facebook kadın programı ‘’Mutluysan Güzelsin’’de buluştu.

Hayata karşı duruşlarıyla, annelik anlayışlarıyla, çalışkanlıklarıyla birçok ortak noktası bulunan bu güçlü, yetenekli, daima pozitif, içten dışa güzel iki özel kadın, ‘’Mutluysan Güzelsin’’ Facebook canlı yayınında ‘’kadının gücü’’nden, aile yaşamına; güzellikten, çocuk yetiştirmeye kadar birçok konuyu çok samimi bir dille masaya yatırdılar. Kimi zaman kahkahalara boğulan, kimi zaman gözyaşlarına hakim olamayan ikili, yüksek ve uyumlu enerjileriyle izleyenleri kendilerine hayran bıraktılar. Kendine güvenin, sevginin, zor zamanlarda dahi gülümsemeyi bırakmamanın, çalışmanın mutlu olmak için ne kadar değerli olduğundan bahseden ikili, özel hayatlarından verdikleri örnekleri ve deneyimlerini cesurca dile getirdiler.

Kadınları çalışma hayatına dahil etmeyi, daha iyi ve kaliteli bir hayat yaşamaları için onları desteklemeyi, hayalleri gerçekleştirmeyi misyon edinen ve güzelliğin, içten dışa yayılan mutlulukla beslendiğine inanan Oriflame’in, bu inancına paralel olarak başlattığı ‘’Mutluysan Güzelsin’’ kampanyasının bir ayağı olan ‘’Mutluysan Güzelsin’’ Facebook canlı yayınları her hafta izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Kendi deyimleriyle ‘’Oriflame’in Mutluluk Elçileri’’ olan Danışmanları ile Oriflame, ‘’Mutluysan Güzelsin’’ kampanyası kapsamında daha birçok öncü projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Etiketler:
Sayfa Başı