MANİSA HABERLERİ

Çevre Düzenlemesini Şehzadeler Üstlendi

IHA
21.08.2015 - 15:53Son Güncelleme :

ŞEHZADELER KAYMAKAMI İSMAİL ÇORUMLUOĞLU VE ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK, ŞEHZADELER SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ’NE ZİYARETTE BULUNDU. SAĞLIK BİLİNCİNİ AŞILAYAN FAALİYETLERİN YÜRÜTÜLECEĞİ MERKEZİN ÇEVRE DÜZENLEMESİNİ ŞEHZADELER BELEDİYESİ ÜSTLENDİ.

IHA

Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne ziyarette bulundu. Sağlık bilincini aşılayan faaliyetlerin yürütüleceği merkezin çevre düzenlemesini Şehzadeler Belediyesi üstlendi.
Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde kurulan sağlıklı yaşam merkezlerinin 4.’sü Şehzadeler ilçesinde açıldı. Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Halk Sağlığı Müdürü Ziya Tay ile birlikte merkeze ziyarette bulundu. Sağlık bilincini aşılayan faaliyetlerde bulunacaklarını belirten Tay, “Kanser Erken Tanı ve Tarama Merkezi, üreme sağlığı eğitimleri, evlilik öncesi danışmanlık eğitimleri, gençlik danışmanlık eğitimleri, ergenlik danışmanlığı gibi hizmetler bu merkezde verilecek. Ayrıca aile planlaması, obezite, sigara bırakma polikliniği gibi koruyucu sağlık hizmetlerimiz de mevcut. Şehzadeler Belediye başkanımız ve kaymakamımız bize destek olacaklarına dair söz verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte halkımıza daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
“MERKEZİN TANITIMINA DESTEK VERECEĞİZ”
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler ilçemiz Sağlıklı Yaşam Merkezine kavuştu. Son teknoloji cihazlarla donatılmış bir merkez. Şehzadeler halkımızın sağlığına hizmet edecek bir merkez. İlçemizde böyle bir merkez kurulmasından büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın buraya gelebilmeleri noktasında gerekli katkıları sağlayacağız. Çevre düzenlemesini biz üstlendik. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Kaymakamlık olarak merkezin tanıtımında üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini ifade eden Kaymakam Çorumluoğlu ise, merkezin kurulmasında emeği geçenleri tebrik etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Çevre Düzenlemesini Şehzadeler Üstlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çevre Düzenlemesini Şehzadeler Üstlendi haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:28
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:30
Sayfa Başı