« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cevher şampiyonluk istiyor

Beşiktaş Cola Turka Basketbol Takımı oyuncusu Cevher Özer, kariyerinde hiç şampiyonluk bulunmadığını, bu sezon bu başarıyı yaşamayı umduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlı kulübün çocuklara yönelik aylık olarak çıkardığı Yavru Kartal dergisine verdiği röportajda, yönlendirme sonrası tesadüfen basketbolu tercih ettiğini, basketbolu sevmeseydi hentbolcu olacağını anlattı.

Cevher, “Basketbol hayatınızda bu zamana kadar şampiyonluk yaşadınız mı” şeklindeki bir soruya, “Bu zamana kadar şampiyonluk yaşamadım, ama bu sene umarım yaşayacağım” yanıtını verdi.

Beşiktaş taraftarını “Tek kelimeyle mükemmeller. Benim gördüğüm en ateşli taraftar” diye nitelendiren Cevher Özer, maçlarla ilgili unutamadığı anısı sorulduğunda ise “En son Efes Pilsen maçında kaçırdığım iki faul atışı. Kötü bir anı oldu, ama hala rüyalarıma giriyor, aklımdan gitmiyor. Eğer ki ben o iki faul atışını kaçırmasaydım maç bekli de çok farklı bitebilirdi” diye görüşlerini aktardı.

Önümüzdeki yıllarda İspanya Ligi'nde bir takımda oynamak istediğini kaydeden Cevher Özer, “İspanya Ligi'nde hızlı ve sert bir basketbol oynanıyor. Bu nedenle o ligde bir takımda oynamak isterdim” dedi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler