« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cevabım sahada

Rüştü eleştirilere tepki gösterdi, "Beşiktaş'a sakat gelmedim. Trabzon maçında 'çık oyna' derlerse oynarım" diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
SAKATLIĞI sebebiyle eleştirilen ve sahalardan uzak kalan Beşiktaş'ın deneyimli kalecisi Rüştü Reçber, "Trabzonspor maçında oynayamasam da sonraki hafta kesin oynayacağım" dedi.

Milli kaleci, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, "Trabzonspor maçında oynayamasam da sonraki hafta kesin oynayacağım. Ama 'çık oyna' derlerse seve seve oynayacağım. Bu bir fedakarlık değildir. Ayrıca Beşiktaş'a gelirken sağlıklı bir şekilde geldim, ama Sheriff maçında çok büyük bir sakatlık geçirdim. Vicdanım rahat, ama kamuoyunu yanlış yönlendirmeleri hoş değil. İnsanlara bizi yanlış göstermesinler" diye konuştu.

Hala ayaktayım

F.Bahçe'den Beşiktaş'a transferinde aldığı paranın büyük rol oynadığı şeklindeki görüşlerle ilgili olarak da Rüştü, "Buraya ne amaçla alındığımı bilen bir insanım. Sakatlığım geçtikten sonra, sakatlığım ve transfer ücretim konusunda spekülasyon yapanlara, yanlış konuşup yazanlara cevabımı sahada vereceğim. Olumsuz eleştirilere rağmen hala ayaktayım" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler