« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çetin: Neticeyi önemsiyoruz

(A) Milli Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Oğuz Çetin, ABD kampının amacına yönelik sürdüğünü söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kuzey İrlanda ile yapılan hazırlık maçı sonrasında konuşan Çetin, ABD'de oynadıkları her maçın bir milli karşılaşma olduğunu vurgulayarak, “ABD kampı amacına yönelik devam ediyor. Bunu daha önce de dile getirdik. Burada birinci ve öncelikli amaç hocamızın oyuncuları yakınen tanıması, görmesi ve performanslarına bakması. Her oynayacağımız maç bir milli maçtır. Neticeyi önemsiyoruz ve bugün de neticeyi aldık. Futbolcularımız, oyun disiplininden hiç taviz vermeden oynadılar. Kendilerini kutluyorum” diye konuştu.

Milli futbolculardan Ozan İpek ise yeni teknik direktörlerine alıştıklarını belirterek, “Maçı 2-1 kazandık. Önümüzde bir ABD maçı var. Onu da kazanıp, güzel bir biçimde bitireceğiz. Yeni hocaya alışıyoruz” dedi.
Arda da maç sonrasında, havanın çok sıcak olduğuna dikkati çekerek, “Sıcak bir hava var. Zor şartlar altında oynadık. Hazırlık maçı da olsa bir milli maç. Kazandığımız için mutluyuz” şeklinde konuştu.

Bu arada, Türk Milli Takımı kafilesi, ABD ile 29 Mayıs Cumartesi günü yapacakları karşılaşma için bu gece TSİ 00.30'da Philadelphia kentine hareket edecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz