« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çetenin babasıyım

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu, takımdaki Portekizlilere “çete” yakıştırması yapıldığının hatırlatılması üzerine, “Almeida, Quaresma ve Fernandes’ten daha tecrübeliyim. Hepsi oğullarım gibi” yorumunu yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın Portekizli yıldızı Simao Sabrosa, Beşiktaş Dergisi’ne verdiği röportajda, sorulan bir soruya oldukça ilginç bir yanıt verdi. Simao, takımda 4 Portekizli oyuncu olması ve kendilerine “Çete”  yakıştırılmasının yapıldığının hatırlatılması üzerine, “Farklı bir ülkeye gittiğinizde aynı dili konuştuğunuz insanların olması çok önemli. Almeida’yı milli takımdan tanıyorum. Ben Sporting’de oynarken Quaresma çok gençti. Fer-nandes profesyonel futbola başladığında ben Benfica kaptanıydım. Hepsi oğullarım gibi” diyerek espri yaptı.
Aramızda saygı var
 Simao, çetenin liderinin kendisi olarak görüldüğünün ifade edilmesi  üzerine de “Önemli olan herkesin arasında saygı olması. Gerisi önemli değil”  dedi. Portekizli yıldız, “Beşiktaş’ı dünyanın en iyi kulüplerinden biri yapmak için buraya geldim” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler