Gündem Haberleri

  Cesur yürekler

  Hürriyet Haber
  21.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya'nın en yüksek iki binası arasında ip köprüler kuran ve ‘Atam İzindeyiz’ pankartı açan üniversiteliler alkışlandı.

  İlginç gösteriye öğretim görevlisi Yılmaz Sevgül'ün liderliğinde, Güray Ekici, Alkan Uğurlu, Hakkı Gökçeoğlu, Özlem Kahriman, Alper Karakaş, Koray Sılacı, Buğrahan Bozkurt, Metin Çoruh, Burcu Arkan, Özgün Hüsamoğlu, Kutay Atmaca katıldı.

  AKDENİZ Üniversitesi öğrencileri, nefes kesen bir gösteri sergiledi. Antalya'nın en yüksek iki binası arasında kurulan ip köprüden geçen ve tam ortalarından iniş yapan üniversiteli gençler, 50 metre yükseklikte ‘‘Atam İzindeyiz’’ yazan bir pankart ile Türk ve Galatasaray bayrakları açtılar.

  İp köprülerden geçtiler

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencilerinin Selekler ve Özel İdare İşhanları arasında nefes kesen gösterisi ile sona erdi. Gençler, ip inişleri yaptılar, binalar arasında kurulan ip köprüsünden son derece tehlikeli geçtiler.

  Atam izindeyiz pankartı

  İki bina arasında kurulan ip köprüsünün tam ortasından aşağıya inişe geçen üniversiteliler, ‘‘Atam İzindeyiz’’ yazılı bir pankart ile Türk ve Galasatasaray bayrakları açtılar. Gösteriyi aşağıdan şaşkınlıkla izleyen Antalyalılar, öğrencileri ayakta üstelik büyük bir coşkuyla alkışladılar.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı