Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çeşme'den Sting geçti sırada Elton John var

  Hürriyet Haber
  17 Temmuz 2001 - 13:37Son Güncelleme : 17 Temmuz 2001 - 13:37

  İzmir'de Sting rüzgarı esti. 15. Uluslararası İzmir Festivali'nin konuğu olan Sting, dün akşam Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda bir konser verdi. Tiyatroyu dolduran yüzlerce müzikseveri kendinden geçiren Sting, daha sonra İstanbul'a geçti. İzmirliler bu akşam da (17 Temmuz) bir başka ünlüyü Sir Elton John'u Efes Antik Tiyatro'da ağırlayacak.

  Dün saat 16.00 sıralarında özel uçağıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na inen ünlü şarkıcı Sting, akşam da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda muhteşem bir konser verdi. Sting için özel güvenlik önlemleri alındı. Sting'i konser vereceği Çeşme'ye götürecek araçlar, aprona girerek sanatçıyı uçaktan aldı. Sting, 1997 yılında ünlü aktör Dustin Hofman'la birlikte geldiği Türkiye'de 10 gün tatil yapmış ve dalyan'ın çamur banyolarıyla içtiği keçi sütüne hayran kalmıştı. Sting, İzmir'e gelmesinde günler önce keçi sütü için sipariş verdi. Sting bu akşam da İstanbul Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek.

  Sir Elton John geldi

  Öte yandan bu akşam Efes Antik Tiyatro'da bir konser verecek olan  Elton John, İzmir'e geldi.  

     Özel uçağıyla saat 17.15'te Adnan Menderes Havaalanı'na inen müzik yıldızı, prova için Efes Antik Tiyatro'ya hareket etti. Elton John için yoğun güvenlik önlemi alınması ve sanatçının havaalanından ayrılırken VİP yerine kargo kapısından çıkış yapması dikkat çekti.

     Elton John'u Efes Antik Tiyatro'ya, dün akşam Çeşme'de konser veren Sting'in kullandığı Mercedes marka siyah renkli otomobil götürdü.

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı