Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Cesedi bulunan kadınla ilgili 7 gözaltı

  A.A
  09 Kasım 2009 - 14:11Son Güncelleme : 09 Kasım 2009 - 14:11

  Trabzon'da, bir hafta önce küçük çocuğu ile okuldaki diğer çocuğunu almaya gittikten sonra kaybolan ve hafta sonu denizde cesedi bulunan kadının başından darp izi tespit edildi. Olaya ilişkin, 7 kişi gözaltına alındı.

  2 Kasım Pazartesi günü oğlunu okuldan almak için Akçaabat ilçesi Nefsipulathane Mahallesi'ndeki evinden 5 yaşındaki oğlu Umut ile birlikte ayrıldıktan sonra kaybolan ve cumartesi günü Vakfıkebir ilçesinde deniz kenarında cesedi bulunan Nazmiye Çam'ın (26) ölümüne ilişkin soruşturma sürüyor.

  Ceset üzerinde yapılan incelemede, Çam'ın kafasında darp izine rastlandı. Çam'ın kafasına sert bir cisimle vurularak öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duran polis, Çam'ın eşi H.Ş.Ç. ve kardeşleri ile kayın pederinin de aralarında bulunduğu 7 kişiyi gözaltına aldı.

  İlk ifadelerinde, herhangi bir suçlamayı kabul etmedikleri öğrenilen şüphelilerin sorgularının devam ettiği bildirildi.

  Olaya ilişkin detaylı soruşturmayı sürdüren polis, Çam'ın kaybolmasının ardından, Darıca beldesinde tek başına dolaşırken bulunan oğlu Umut Çam'ın konuşma özürlü olması nedeniyle, gördükleri ya da bildiklerinden yararlanamıyor.

  Nazmiye Çam, 2 Kasım Pazartesi günü, yanına 5 yaşındaki oğlu Umut'u alarak, Akçaabat Merkez İlköğretim Okulu 1. sınıfta okuyan oğlu Murat'ı almak için evden ayrılmıştı. Aynı günün akşam saatlerinde küçük Umut, Darıca Beldesinde tek başına dolaşırken vatandaşlarca bulunmuş, annesinden bir daha haber alınamamıştı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı