TEKİRDAĞ HABERLERİ

Çerkezköy CHP’de üye listeleri askıya çıkarıldı

AA / Mehmet Akif Aldoğan
24.02.2016 - 11:30Son Güncelleme :
AA / Mehmet Akif Aldoğan

TEKİRDAĞ (AA) - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı'nın yapılacak kongresi için üye listeleri askıya çıkarıldı.

CHP İlçe Başkanı Engin Camcı, yaptığı açıklamada, üye listelerinin askıya çıkarıldığını, listede 3 bin 445 üyenin yer aldığını ve itirazda bulunmak isteyenlerin itirazlarını 25 Şubat'a kadar yapılabileceklerini belirtti.

Tüm üyelerden listedeki ismini kontrol etmelerini isteyen Camcı, şunları ifade etti:

"Üyelerimize konu ile ilgili bilgilendirmede bulunduk. Kendileri ilçe teşkilatına gelerek isimlerini kontrol edebilir veya telefonla ulaşıp isimlerinin üye listesinde bulunup bulunmadığını öğrenebilir. Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 3 bin 445 üyesi, İlçe kongresinde oy kullanacak 256 delegeyi seçecek. Delege seçimi dışında ayrıca önseçmen listeleri de belirlenecek."

Her bir mahalle için seçilen toplam 256 delege, 9-24 Nisan tarihleri arasında yapılacak İlçe Başkanlığı seçimi için oy kullanacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Çerkezköy CHP’de üye listeleri askıya çıkarıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çerkezköy CHP’de üye listeleri askıya çıkarıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı