AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

Cerablus ve El-Bab çocuklarına yardım

DHA
31.03.2017 - 13:48Son Güncelleme :
DHA

 

Sait KARADUMAN/AFYONKARAHİSAR, (DHA) - AFYONKARAHİSAR Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında 2 TIR dolusu eğitim ve giyim malzemesi Cerablus ve El-Bab'a gönderildi.

Yardım TIR Vali Aziz Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, şube müdürleri, İnsani Yardım Vakfı (İHHA) Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ertürk ve okul müdürlerinin katıldığı törenle gönderildi. Gönderilen malzemelere hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Metin Yalçın, gönderilen yardım malzemelerinin il merkezi ve ilçelerdeki okullardan toplandığını ve ihtiyaç fazlası olduğunu söyledi. Metin Yalçın, sıra, yazı tahtası, projeksiyon cihazı, dolap, televizyon ve kağıt gibi eğitim malzemelerinin yanı sıra giyim malzemelerinin ihtiyaç olan okullara dağıtılacağını kaydetti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Afyonkarahisar haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Afyonkarahisar ilinden Cerablus ve El-Bab çocuklarına yardım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 13 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cerablus ve El-Bab çocuklarına yardım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı