ANKARA HABERLERİ

Bu sorunu cep çözer

Hürriyet Haber
04.02.2018 - 14:07Son Güncelleme :

Ankaralılar internet üzerinden başlattıkları “Cep terminali istiyoruz” başlıklı imza kampanyalarıyla seslerini Başkan Mustafa Tuna’ya duyurmaya çalışıyor. Hürriyet Ankara okurları da aynı talepte bulunuyor: “AŞTİ’ye saatlerce yolculuk yapmak istemiyoruz.”

Hürriyet Haber

5 NOKTAYA YAPILACAKTI

AŞTİ’nin taşınmasının gündeme geldiği dönemde eski Başkan Melih Gökçek, “Yeni AŞTİ ile birlikte Eskişehir Yolu, Konya Yolu, Samsun Yolu, Anadolu Bulvarı-İstanbul Çevre Yolu ile kesişimi ve Sincan-Ayaş Yolu kesişiminde yapılacak 5 cep terminali hizmet verecek” demişti. Başkan Mustafa Tuna ise, “AŞTİ’nin taşınması gibi bir şey düşünmedim” ifadesiyle taşınma meselesine nokta koydu ancak cep terminalleri ile ilgili bugüne kadar açıklama yapmadı.

“UNUTULDU MU” SORUSU

Hürriyet Ankara okurları “Cep terminalleri yapılacaktı. Vaz mı geçildi, yoksa unutuldu mu?” diye soruyor. Okur Zeki Koçver, “AŞTİ’nin yerinde kalacağını öğrendik, sevindik. Ankara’nın ana girişlerine cep terminalleri istiyoruz” derken, Mehmet Gürer ise “Ellerimizde bavullarla önce ring otobüslerine, sonra metroyla Kızılay’a, daha sonra Ankaray’la AŞTİ’ye saatlerce yolculuk yapmak istemiyoruz. Cep terminalleri istiyoruz” diyor.

Cep terminalleri unutuldu mu a’cepCep terminalleri unutuldu mu a’cep?

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Bu sorunu cep çözer hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Şubat 2018 tarihinde saat 14 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bu sorunu cep çözer haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

24 Mayıs 2018, Perşembe
 • İmsak
  03:32
 • Guneş
  05:20
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  16:46
 • Akşam
  20:11
 • Yatsı
  21:51
Sayfa Başı