Cep telefonu arızaları 20 dakikada çözülecek

Hürriyet Haber
12 Temmuz 1999 - 00:00Son Güncelleme : 12 Temmuz 1999 - 00:01

Motorola, Florya'da açtığı Cep Telefonları Servis Merkezi ile telefonlardaki sorunları 20 dakikada gideriyor. Ortadoğu'nun en büyük cep telefonları servisi olan merkezde ayda 4 bin cep telefonu arızası çözümleniyor. Telefondaki bütün arızaları onarabilecek donanıma sahip bulunan merkezde garanti kapsamındaki ürünler, 20 dakika içinde onarılıyor ya da yenisiyle değiştiriliyor. Aynı hizmet, garanti kapsamı dışındaki ürünlere de belirli bir ücret karşılığında verilebiliyor.

Toplam 14 kişilik mühendis ve teknik ekibiyle hizmet veren merkeze, tüketiciler direkt ya da Motorola ve Ünitel cep telefonları yetkili servisleri aracılığıyla ulaşabiliyor.

Motorola'nın Türkiye Ortadoğu ve Afrika Bölgesel Tüketici Servisleri Müdürü Zoff Khan, bir yıl önce Avrupa ülkelerinde kurulmaya başlayan merkezlerin önümüzdeki iki yıl içinde yaygınlaşacağını belirtti. Khan, ‘‘ Bu merkezler tüketiciye sadece arızalı ürünlerin onarımı için yardımcı olmayacak. Aynı zamanda kullanıma yönelik bilgiler de verecek. Türkiye'de servislerimize genellikle kullanım özellikleri ile ilgili yaşanan sorunlar iletiliyor. Türkiye'deki bu merkezimizin de müşterilerimize bilgi vermesini amaçlıyoruz’’ dedi. Motorola'nın Modeksan işbirliği kurulan ilk Cep Telefonları Servis Merkezi'ne 0-212 425 90 90 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı