Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Cep telefonu aileyi dağıttı

  Hürriyet Haber
  04 Mayıs 2000 - 00:00Son Güncelleme : 04 Mayıs 2000 - 00:01

  Boyacının cep telefonu almasına kızan karısı evi terk etti. Çılgına dönen koca, evdeki eşyaları boşalttı ve 4 çocuğunu sokağa bırakıp kaçtı.

  KONYA'nın Selçuklu İlçesi'nde boyacılık yapan İbrahim Şen'in taksitle aldığı cep telefonu 4 çocuklu bir yuvanın yıkılmasına yol açtı. Tekke Mahallesi'nde yaşayan boyacı İbrahim Şen, cep telefonu alınca eşi Nurhayat Şen, ‘‘Evde yiyecek ekmeğimiz yok. Sen gösteriş peşindesin’’ diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine karı-koca arasında büyük bir tartışma yaşandı.

  Sabah evi terk etti

  Olayı içine sindiremeyen Nurhayat Şen, ertesi gün evini terk ederek kayıplara karıştı. Aradan geçen bir haftanın sonunda önceki akşam da baba İbrahim Şen, kızı Nafiye (3), oğulları Muhammed (7), Mustafa (8) ile Mehmet Ali (10)'yi karakol önüne bırakarak, ortadan kayboldu. Polisin girişimleri sonucu dört çocuğa Konya Çocuk Yuvası sahip çıkarken, Şen Ailesi'nin oturduğu evin aynı gece boşaltıldığı öğrenildi.

  Sürekli dövüyormuş

  Hem anne hem de babalarından olan çocuklardan Mehmet Ali Şen, ‘‘Babam, annemi de, bize de sürekli dövüyordu. Çok kötü küfürler ediyordu. Cep telefonu tartışmasından sonra annemiz kaçtı, babamız da bizi karakolun önüne bırakarak kayıplara karıştı’’ diye konuştu. Emniyet birimleri şimdi anne Nurhayat ve baba İbrahim Şen'i yurdun dört bir köşesinde arıyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı