Gündem Haberleri

  Cennet Ana’nın seks köleleri

  Teslime TOSUN-Soner KOCAER, (DHA)
  19.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sabıkalı kadın pazarlayıcısı "Cennet Ana", ihbar üzerine bir kez daha yakalandı. Kadınları işkence yaparak fuhuşa zorlamakla suçlanan patroniçenin, seks kölelerini özel fotoğraflardan oluşan katalogla pazarladığı ortaya çıktı.

  İŞTE O ÇİRKİN KATALOG

  ANTALYA’da fuhuştan çok sayıda sabıkası bulunan "Cennet Ana" lakaplı Cennet Çınar, 27 yaşındaki Kırgız Aizat Mamyrbaeva’ya işkenceyle fuhuş yaptırdığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Kırgız kadını tanımadığını iddia eden Çınar’ın evinde yapılan aramada mankenlik ajanslarındakine benzer ve kızların seksi fotoğraflarından oluşan katalog bulundu.

  Aracı İstanbul’da

  Kataloğu inceleyen jandarma, Aizat Mamyrbaeva ile Cennet Çınar’ın yan yana çekilmiş fotoğrafını belirledi. Bunun üzerine suçunu itiraf etmek zorunda kalan Çınar’la birlikte gözaltına alınan suç ortağı 4 akrabasının sorgusu sürüyor. Mamyrbaeva’yı fuhuş batağına çeken, bugüne kadar çok sayıda yabancı uyruklu kadını da benzer yöntemlerle kandırdığı saptanan kimliği açıklanmayan aracı Kırgız kadının İstanbul Laleli’de kaldığı anlaşıldı. Bu kadının yakalanması ve katalogda görülen diğer seks kölelerinin de kurtarılması için çalışmaların sürdüğü bildirildi. Jandarmada misafir olarak tutulan Mamyrbaeva ülkesine gönderildi.

  Bu fotoğraf itiraf ettirdi

  Kaçıp jandarmaya sığınan Kırgız Aizat Mamyrbaeva’yı (sağda) önce tanımadığını söyleyen Cennet Çınar (ortada) bu fotoğraf ortaya çıkınca suçunu itiraf etti.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı