« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cenk Gönen: Arena’daki o maçı hala hatırlamıyorum

Galatasaray’ın yeni Beşiktaş’ın eski kalecisi Cenk Gönen, “Arena’da yeniden oynamak için sabırsızlanıyorum. Beşiktaş ile çıktığım bir maçta bilincimi kaybedip oyundan ayrılmıştım” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray’’IN yeni kalecisi Cenk Gönen kulüp televizyonunun sorularını yanıtladı. Başarılı kaleci “Galatasaray’a geldiğim için çok mutluyum. Benim için transferin son günlerinde antrenmansız kaldım orada yaşadığım sorunlar nedeni ile. Bu milli takım arası benim için çok iyi oldu. Muslera, çok iyi bir kaleci. Geçen sene Galatasaray’ın şampiyonluğunda çok önemli payı var. Onun gibi bir kaleci ve Taffarel bir isimle çalışacağım için çok mutluyum” dedi.

Cenk Gönen: Arena’daki o maçı hala hatırlamıyorum
“DEMEK 3 OLDU”
Beşiktaş forması ile 3 kez TT Arena’ya çıkan ancak bir lig mücadalesinde bilincini kaybedip sakatlığı nedeni ile oyunu terk eden Cenk Gönen, “İki kere Arena’da oynadım” sözüne “3 kez” yanıtını alınca “Sakatlık yaşadığım maçı hala hatırlamıyorum. 3 kere oldu demek ki. O maçta geçici bilinç kaybı yaşamıştım. Çok müthiş bir atmosfer vardı. O atmosfere yeniden çıkmak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler