GeriSpor Çenenizi kapatın
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çenenizi kapatın

G.Saray Teknik Direktörü, tesis ve soyunma odasındaki olayların basına yansımasına isyan etti. Oyuncularına, ‘Bu çirkinliğin yaşanmasına izin vermem. Artık hata yapan cezasını öder’ dedi.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde dün Eric Gerets fırtınası esti. Belçikalı teknik adam son günlerde gazetelerde çıkan haberleri gördükten sonra hem kurmaylarına, hem de futbolcularına sinirli bir şekilde çıkıştı. Gerets, sabah yapılan antrenmanın ardından oyuncularıyla bir toplantı yaparak adeta hesap sordu. Soyunma odasında ve tesislerde konuşulan bazı olayların dışarı sızmasından dolayı duyduğu rahatsızlığı dile getirdi, uyarılarda bulundu.

Yeter artık

Geçen sezon Georghe Hagi’nin, ‘Bu takımda köstebek mi var? diyerek zaman zaman sıkıntısını dile getirdiği bu olaylar sonrası Eric Gerets de aynı konuda dert yanmaya başladı. Belçikalı çalıştırıcı oyuncularına, ‘Burada konuşulanlar niye dışarı çıkıyor. Herkes yaşanan olayları nereden biliyor? Aramızdaki sorunları neden başkalarıyla paylaşıyorsunuz anlayamıyorum. Yeter artık. Çenenizi kapatın’ diyerek sinirli bir şekilde herkese çıkıştı.

Ceza gelecek

Belçikalı teknik adam sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Benim olduğum yerde böyle bir çirkinliğin yaşanmasına izin vermem. Biz nasıl ekip olacağız? Olayların bir daha dışarı yansımasını istemiyorum. Burada konuşulan herşey burada kalmalı. Böyle bir hata yapan bundan sonra cezasına katlanacaktır. Bu isim kim olursa olsun. Kulüp içinde sıkıntılar yaşayabiliriz. Bunları kendimiz çözeriz. Sorunları dışarıdakilerle paylaşmayın.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle