Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Cenazeye ilginç bir isimden çelenk

  Hürriyet Haber
  08 Ekim 2011 - 12:01Son Güncelleme : 08 Ekim 2011 - 12:24

  Safra kesesi ameliyatı sonrası ani gelişen dolaşım bozukluğu nedeniyle vefat eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın annesi Tenzile Erdoğan (88) son yolculuğuna uğurlanıyor. Cenaze için Fatih Camii'ne çok sayıda çelenk gönderildi. İçlerinde en ilginci Ergenekon Operasyonu kapsamında aranan ve yurtdışında olduğu belirtilen Bedrettin Dalan'ın gönderdiği çelenkti.

  Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, 1. Ordu Komutanlığı, İstanbul Garnizon Komutanlığı, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Hariri'nin içinde bulunduğu bazı kişi ve kurumların çelenk gönderdiği görüldü. Çelenkler arasında özellikle Ergenekon Operasyonu kapsamında aranan ve yurt dışında olduğu belirtilen Bedrettin Dalan'ın gönderdiği çelenk dikkat çekti.

  FATİH CAMİİ'NDE HAZIRLIK / WEB TV

   

  Diğer çelenkler de KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, sanatçılar Mahsun Kırmızıgül ve Ferdi Tayfur ile Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve Teknik Direktörü Şenol Güneş adına gönderildi.

  BAŞBAKAN ERDOĞAN ANNESİNİN TABUTUNA OMUZ VERDİ / WEB TV 

  BAŞBAKAN ERDOĞAN CENAZE ARACINDA / WEB TV 

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı