Gündem Haberleri

  Cenazesi kardeşi için bekletilmişti ama...

  DHA
  27.08.2014 - 17:21 | Son Güncelleme:

  Kumburgaz sahilinde Deniz Bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan 5 kişiden cansız bedenine ulaşılan tek isim olan Serdar Demir için yarın cenaze töreni yapılacak.

  Kardeşi Doğan Demir de kayıplar arasında olduğu için, Serdar Demir'in cenazesi Pazar gününden beri ailesi tarafından bekletiliyordu. Ancak kayıplardan herhangi bir haber alınamayınca, Demir ailesi büyük oğullarının cenazesini defnetmeye karar verdi. 25 yaşındaki Serdar Demir'in cenaze namazı yarın ikindi vakti Yenibosna Aksa Camii'nde kılınacak. Cenaze, daha sonra, toprağa verilmek üzere Diyarbakır'a götürülecek. Serdar Demir Cuma günü memleketi Diyarbakır'da toprağa verilecek.

  ÇALIŞMALAR MARMARA ADASI AÇIKLARINDA YOĞUNLAŞTI

  Serdar Demir'in cansız bedeninin Marmara Adası açıklarında bulunmasının ardından, Doğan Demir, Mikail Çelik, Şükrü Kahraman ve Yusuf Büyükizgi'yi arama çalışmalarının bu bölgede yoğunlaştığı öğrenildi.
  Gençlerin denize açıldıkları Kumburgaz sahilinde de ailelerin bekleyişi sürüyor.

  İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

  Bu arada, İstanbul Valiliği tarafından bugün yapılan yazılı açıklamada, “Marmara Denizi'nde kaybolan 4 gencimizin bulunması için, Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı koordinasyonunda, 1 uçak, 10 gemi, 16 bot, 2 jet-ski, 16 deniz aracı, onlarca kara aracı ve 1000'in üstünde personel ile yoğun bir şekilde arama çalışmalarına devam edilmektedir. Yapılan tüm arama faaliyetlerine rağmen kayıp gençlerimiz ile ilgili şu ana kadar herhangi bir bulguya rastlanılmamıştır" denildi.

  Cenazesi kardeşi için bekletilmişti ama... MARMARA’DA DENİZE AÇILANLARA UYARI

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı