TUNCELİ HABERLERİ

Çemişgezek Kaymakamı Okullarda İncelemelerde Bulundu

IHA
20.10.2015 - 11:03Son Güncelleme :

TUNCELİ’NİN ÇEMİŞGEZEK İLÇE KAYMAKAMI HARUN KAZEZ, İLÇEDEKİ OKULLARI ZİYARET EDEREK, İNCELEMELERDE BULUNDU.

IHA

Tunceli’nin Çemişgezek İlçe Kaymakamı Harun Kazez, ilçedeki okulları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Okullara habersiz ziyaretler gerçekleştiren Kazez, okulların fiziki şartlarını incelemesinin ardından bütün sınıfları ders ortamında ziyaret ederek, öğrencilerin sorunlarını dinledi. Girdiği bütün sınıflarda öğrencilerle birlikte problem çözen Kazez, başarılı öğrencileri ödüllendirdi. Kazez, eğitim kadrolarıyla da bir araya gelerek, eğitim-öğretim kalitesinin arttırılmasına yönelik fikir alışverişinde bulundu.
Kaymakam Kazez, ziyaretleri sonrası yaptığı değerlendirmede, “Dönem başında okullarımıza yönelik denetim, inceleme ve ziyaretlerimiz sürekli olarak devam edecektir. Okullarımızdaki eğitim seviyesinin daha üst noktalara yükseltilmesinin uğraşını vereceğiz. Öğrencilerin en güzel imkanlarda eğitim almaları başarıyı da beraberinde getirecek. Okullarımızdaki eğitim değerlendirmemizi sadece Milli Eğitim Müdürümüzle ya da okul müdürlerimizle değil, öğretmen ve öğrencilerimizle de yapalım istedik. Haberli, habersiz şekilde okullarımıza ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Okullarımızın her türlü ihtiyacında yanlarında olacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tunceli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tunceli ilinden Çemişgezek Kaymakamı Okullarda İncelemelerde Bulundu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çemişgezek Kaymakamı Okullarda İncelemelerde Bulundu haberi güncellenecektir.

TUNCELİ İLÇELERİ

TUNCELİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:40
 • Guneş
  07:25
 • Öğle
  12:27
 • İkindi
  14:53
 • Akşam
  17:07
 • Yatsı
  18:41
Sayfa Başı