Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Cem'i yanlış anlamışım

  Sema DENKER
  25.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme: 24.10.2008 - 15:21

  Cem Yılmaz ile Fatih Ürek arasındaki söz düellosu sona erdi.

  Sorunun yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını çözen ikili, Yılmaz'ın önümüzdeki yıl çekeceği sinema filminde işbirliği yapmak üzere de görüşmelere başladı.
  Birkaç gün önce buluştular
  Cem Yılmaz, "Şeytanın Pabucu" filminde maço erkek rolünde izlediği Fatih Ürek hakkında “Erkek rolüne gireceğini bilsem filmimde oynatırdım” demiş, ünlü komedyene sinirlenen Ürek'in "Araştırsın bakalım, kendi filmlerinde

  Cemi yanlış anlamışım
  oynattıkları çok mu erkekmiş" sözü ise yeni bir polemik başlatmıştı. Ama atışma kısa sürdü, taraflar uzlaşmaya vardı. Yaptıkları telefon görüşmesinde gerginliğin yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını çözen ikili, birkaç gün önce bir araya geldi.
  Yılanın başını kopardım
  Cem Yılmaz'ın işte o buluşmada, oyunculuğunu çok beğendiği Fatih Ürek'e önümüzdeki yıl çekeceği yeni filmi için teklif götürdüğü ortaya çıktı. Haberi doğrulayan Ürek, "Ben Cem'i yanlış anlamışım. Onu çok severim, aramızda da hiçbir sorun yok. Ayrıca Cem'le bir filmde oynayacağım doğrudur. Bundan böyle beni yılan dansımla değil, oyunculuğumla konuşacaksınız. Yılanın başını koparıp attım" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı