Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çember daralıyor

  Hürriyet Haber
  18.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme: 18.03.1999 - 00:01

  Katil zanlısı çılgın áşığın, Gözde'nin arkadaşlarına eterli bez gösterip silahıyla gözdağı verdiği ortaya çıktı. Sınır kapıları uyarıldı, polis alarmda.

  Başkan Yılmaz'ın yeğeni

  İzmir'de evlerinde eterle bayıltılıp başlarından kurşunlanarak öldürülen üniversiteli Gözde ile annesi Bahar Uluç'un katil zanlısı çılgın áşık Mustafa Hacıömeroğlu aranıyor. Soruşturmalarını sürdüren cinayet masası dedektifleri, Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın yeğeni olan Hacıömeroğlu'nun, Çankaya'daki lüks bir otelde gecelediği belirlendi.

  Tabancalı, eterli gözdağı

  Gözde'nin arkadaşları, Mustafa Hacıömeroğlu'nun genç kızdan ayrıldığı gün evlerine geldiğini belirtip, yaşananları şu şekilde açıkladılar: Sohbet sırasında, eter olduğu sanılan bez parçasını gösterdi. Belindeki tabancasını ise kasten yere düşürdü. Kimyasal maddenin yeni bir ‘‘oje çıkarıcı’’ olduğunu söylerken, tabancasını da soğukkanlılıkla tekrar beline koydu.

  Her yerde aranıyor

  Mustafa Hacıömeroğlu'nun İstanbul'daki ailesinin 20 gündür ondan haber alamadıkları öğrenildi. Otopsi sonucunda, anne ile kızının 7.65 çapında mermiyle öldürüldüğü saptanırken, alarma geçen polis ekipleri, Almanya doğumlu olan Mustafa Hacıömeroğlu'nun yurtdışına kaçabileceği ihtimaline karşı havalimanı ve sınır kapılarını da uyardı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı