« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cemal Aydın: İkinci adamlık devrim çoktan geçti

Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in olayları karıştırdığını belirterek, kendisinin hiç bir listede yer almayacağını, ekip çalışması içinde olduklarını daha önce ifade ettiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Aydın, Bakan Şahin'in özel bir televizyon kanalında, kendisine yönelik sözleriyle ilgili olarak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ”Kimle ilgili ne söylediysem, sözlerimin arkasındayım” dedi.

25 yıldır sporun içinde olan birisi olarak, 2. adamlık devrinin çoktan geçtiğini belirten Aydın, Haluk Ulusoy'la yaptığı görüşmede de hiç bir listede yer almayacağını ancak Ankaragücü Kulübü olarak görüşlerinin herkes tarafından bilindiğini söyledi.

Kulüpler Birliği başkanlığı dönemi de dahil her zaman tenkitlerini yaptığını ve yazılı olarak da çok ağır eleştirilerde bulunduğunu hatırlatan Aydın, “Bunların hepsi teftiş raporlarında mevcut. Sayın Bakan'ın bulunduğu toplantılarda da söylediğim sözlerin arkasındayım. Benim Futbol Federasyonu Başkan Vekili olmam söz konusu değil. Böyle bir görevi yakıştırdılar, istemiyorum dedim. Olayları izliyorum, gözlüyorum. Türk Sporu adına üzücü gelişmeler oluyor. Türk Sporuna katkıda bulunacak bir seçim gerçekleşmesini diliyorum” diye konuştu.

Bakan Şahin, Cemal Aydın'ın Kulüpler Birliği Başkanlığı döneminde kendisini ziyaret ettiğini ve o dönemde görevde bulunan Haluk Ulusoy yönetimini eleştirdiğini söylemişti.

Bunları da Beğenebilirsiniz