Ege Haberleri

EGE

  Cem Demirel'den 4'üncü sergi

  Hürriyet Haber
  05 Aralık 2014 - 11:00Son Güncelleme : 05 Aralık 2014 - 11:03

  İZMİRLİ fotoğraf sanatçısı Cem Demirel, 17 Aralık'ta Kovan Bar'da gerçekleşecek "Sanat & Moda fotoğraf" konseptli sergisinin heyecanının yaşıyor. İzmirli sanatseverleri buluşturacağı 4. sergisinin hazırlıklarını sürdüren Demirel, "Bu sergide moda ve sanat çekimlerimin yanı sıra önceki sergim REM'de (uykuda rüyanın görüldüğü evre) sergilemediğim yeni fotoğraflarım yer alacak" dedi.

  En büyük tutkusu fotoğraf olan ve iş dışında kalan zamanlarda elinden fotoğraf makinesi düşmeyen, İzmir Kent Hastanesi İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevli Cem Demirel yeni bir sergi için kolları sıvadı. K2 Sanat Galeri'sinde açtığı 3. sergisi "REM"de 17 fotoğraf çalışmasını sanatseverlerin beğenisine sunan Demirel, 17 Aralık'ta yeni bir sergiyle sanatseverlerin karşısına çıkacak. REM'de uyku evresini ele alarak işlediği ve altını çizdiği kırılma ve bölünme olgularının yanı sıra, korku, bilinçaltı, tutku temalarının sunulduğu farklı hikâye içerikleriyle çektiği fotoğraflarla büyük ilgi gören Demirel, bu sergisini Şubat ayında İstanbul'da tekrarlayacağını söyledi. Demirel, REM adlı sergisinde Cansu Ergin, Karahan Kardman ve Nezahat Bingöl tarafından sunulan dans performasının da İzmir'de bir ilk olduğunu kaydetti.
  Cem Demirelden 4üncü sergi
  Moda ve tiyatro gibi farklı alanlarda edindiği fotoğrafçılık deneyimlerinin kendisini bireylerin gündelik, sıradan görünümlerinin altında yatan derinliklerini anlamaya yönelttiğini belirten Demirel, "Çağdaş dansa ve performans sanatına da ilgim çok büyük. Sergilerimde fotoğraflarım kadar farklı sanatlardan sunumlara, canlı performanslara da yer vermeyi seviyorum. Sanatseverlerin büyük ilgi göstermesi, her sergimde farklı bir performansı da beraberinde sunmama yol açıyor. 17 Aralık'ta Kovan Bar'da açacağım 'Moda & Sanat fotoğrafları' sergisi de sergi-parti olacak. Moda ve sanat fotoğraflarının yanı sıra REM'de sergilemediğim yeni fotoğraflar da yer alacak. Fotoğraflarda yer alan 7 kadın model yarışacak ve internet üzerinden yapılan oylamanın sonuçları vitrin gecesinde açıklanacak, ödüller sahiplerini bulacak" dedi

  Cem Demirelden 4üncü sergi

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı