« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Cem Akdağ, yeni sezon için iddialı

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Olin Edirne Başantrenörü Cem Akdağ, oynayacakları hazırlık maçlarıyla kupaya ve lige hazır olacaklarını belirtti.

A.A
SON GÜNCELLEME

Akdağ, yaptığı açıklamada, geçtiğimiz hafta tamamladıkları Bolu kampının başarılı geçtiğini söyledi. Kamp süresince birkaç oyuncunun küçük sakatlıkları dışında önemli bir sorun yaşamadıklarını belirten Akdağ, kampta ağır çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Basketbolcularda, ağır çalışmalar nedeniyle oluşan yorgunluğun önümüzdeki günlerde oynayacakları hazırlık maçlarında ortaya çıkacağını aktaran Akdağ, "Oynadığımız maçlarda takım yavaş yavaş yerine oturacak. Oynayacağımız hazırlık maçlarıyla kupaya ve lige hazır olacağız" dedi.

Akdağ, takımda oluşturmak istedikleri düzenin, önümüzdeki maçlarda daha da netleşeceğini vurguladı. Olin Edirne, bugün Türkiye Basketbol 2. Ligi ekiplerinden Hacettepe Üniversitesi ile Ankara'da hazırlık maçı yapacak.

Takım daha sonra, Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesinin 10-12 Eylül tarihlerinde düzenlediği turnuva kapsamında, Türk Telekom, Trabzonspor Basketbol ve Royal Halı Gaziantep takımları ile hazırlık maçları oynayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler