Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çelişkili açıklamaları kafa karıştırdı

  Hürriyet Haber
  08 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 08 Ağustos 2006 - 10:01

  Pınar Altuğ'un, üç yıllık sevgilisi Tony Teodoridis'ten ayrılmasının nedeni olarak gösterilen Can Tezat'la ilgili çelişkili açıklamaları kafaları karıştırdı. Bir dediği, bir dediğini tutmayan Altuğ, 15 gün önce tanımadığını söylediği Can Tezat'la şimdi 10 yıldır arkadaş olduğunu açıkladı.

  Pınar Altuğ'un adı, üç yıl birlikte olduğu Tony Teodoridis'ten ayrıldıktan sonra Can Tezat isminde bir gençle anılmaya başladı. Teodoridis'ten, Tezat yüzünden ayrıldığı iddia edilen Pınar Altuğ, son 15 gün içinde farklı açıklamalar yaparak akılları karıştırdı.

  İşte Altuğ'un çelişkili ifadeleri:* Pınar Altuğ'un, üç yıllık sevgilisi sevgilisi Tony Teodoridis'ten Can Tezat adlı gençle ilişkisi yüzünden ayrıldığı gündeme gelmişti. Altuğ, ilk günlerde bu genci tanımadığını dile getirdi. * Altuğ, Can Tezat'la bir davette çekilen fotoğrafları gazetelerde çıkınca ağız değiştirdi ve internette chat yaparken tanıştıklarını ama Can'la hiç görüşmediklerini açıkladı.* Tam da bugünlerde ayrılığın acısını hafifletmek için Çeşme'de tatile giden Altuğ, kameralar karşısında Can Tezat'ın 10 yıllık arkadaşı olduğunu söyledi.* Bu gelişmeler gazetelere haber olunca Pınar Altuğ, Can Tezat'ın Clup 81 adlı internet sitesinin müdavimi Evren Aykul'un sevgilisi olduğunu /images/100/0x0/55eace6cf018fbb8f897e2a9söyledi. Evren Aykul ise Hürriyet'e yaptığı açıklamada Can Tezat'ın sevgilisi değil normal arkadaşı olduğunu dile getirdi.* Altuğ, "normal bir arkadaşım" dediği Can Tezat'ın "Beş aydır birlikteyiz" açıklaması üzerine de, Tezat'ın, kendisine karşı ilgisi olduğunu fark ettiğini ve bu yüzden arkadaşlığına son verdiğini söyledi.KUTU

  Bu çocuk benden intikam alıyor!

  Can Tezat'ın "Pınar'la beş aydır birlikteyiz" açıklaması üzerine Pınar Altuğ, tatil yaptığı Çeşme'den apar topar İstanbul'a döndü. Altuğ, Tezat'ın bu şok açıklamasına şöyle yanıt verdi: "Ben Clup 81 adında bir siteye üye oldum. Güzel bir grup oluşturduk. Can da bu grubun içindeydi. Hatta Ali Kırca'nın oğlu Candaş bile bizim grubumuzdaydı. Sonra kızlar bir araya gelip görüşmeye başladılar. Fakat ben hiçbir zaman bu buluşmalara katılmadım. Çünkü onlarla beraber normal bir mekana gidemezdim. Tanındığım için rahat edemezdik. Sonra Evren Aykul bir gün beni aradı. Doğum günü partisi vereceğini, bunun için bir yer ayarladığını, dışarıdan kimsenin giremeyeceğini söyledi. Bütün internet grubu ilk kez bu doğum gününde bir araya geldi. Yani herkes canlı olarak ilk kez birbirini orada gördü. Ben de Can'ı ilk kez orada gördüm. Herkes birbiriyle arkadaş oldu. Biz de arkadaş olduk.. Zaten Can ile Evren Aykul'un yakın arkadaşlığı vardı. Fakat sonrasında Can'ın bana bir meyilli olduğunu hissedince onunla arkadaşlığımı bitirdim. Açıklamalırın duyunca şok oldum. Bir arkadaşımın vasıtasıyla Can'a neden böyle yaptığını sordurdum. O da 'Ailem bana baskı yapıyor' demiş. Bu ne demek, hiç bilmiyorum. Ona yüz vermedim diye sanırım bu çocuk benden intikam alıyor. Aklıma başka bir açıklama gelmiyor."

  O gece neler oldu?

  /images/100/0x0/55eace6cf018fbb8f897e2abEvren Aykul'un düzenlediği doğum günü partisine katılanlar arasında genç oyuncu Leyla Kömürcü de vardı. Pınar Altuğ'un söylediği grup içinde yer alan Kömürcü, doğum günü partisinde yaşananları şöyle anlattı:

  "Clup 81'de birçok kişi ile yazışıyorum.

  Evren Aykul doğum günü partisine sitede yazıştığı 10 arkadaşını da çağırmış. İşte onların içinde ben, Pınar, Can da var. Herkes o gece tanıştı. Fakat Can, mutsuz ve içine kapanık bir çocuktu. Bir ara Pınar'ın onunla ilgilendiğini gördüm. Dans ediyorlardı. Hatta Pınar'ın dans ederken Can'ın kulağına bir şeyler söylediğini fark ettim. Bu durumu hepimiz bunu çok komik bulduk. Çünkü Can, 1.65 boyunda, eli ayağı küçücük olan bir çocuktu. Görüntü gerçekten çok komikti. Ancak aralarında bir şey var mı yok mu bilemem. Ama olma ihtimali yüksek. Ben sonra Pınar'ın eşi Umut'la (Elçioğlu) yazıştım. Umut bana Pınar'ın hiç iyi olmadığını, gittikçe kötüye gittiğini söyledi. Hatta bir ara, 'Pınar'ın ciddi sorunları var. Yalnız kalamıyor. Biri bitmeden diğerine başlıyor. Ben askerdeyken gitti bu çocuğu /images/100/0x0/55eace6cf018fbb8f897e2adbuldu (Tony), şimdi de gitmiş bu kaplumbağa gibi çocuğu bulmuş' demişti. Sonra Tony'yle de bir ara yazıştım. O da Pınar ile ayrı odalarda internette olduğunu söylemişti. Tuhaf bir durumdu yani."

   

   

  Kilit isim Evren Aykul

  Can sevgilim değil

  /images/100/0x0/55eace6cf018fbb8f897e2afClup 81 sitesinin müdavimleri arasında olan Evren Aykul, Pınar Altuğ'un söylediği gibi Can Tezat'la sevgili olmadıklarını söyledi. Aykul, "Ama Pınar'la Can da sevgili değildi" dedi. Tezat'ın, "Pınar ile beş aydır birlikteyiz" demeç vermesine çok şaşırdığını söyleyen Evren Aykul, konuşmasına şöyle devam etti: "Bir kere Can benim erkek arkadaşım değil. O benim normal arkadaşım. Pınar'ın hakkında da herhangi bir şey söylemek benim kişiliğime yakışmaz. Onların arasında neler olduğunu, neler yaşandığını bilemem. Ama benim doğumgünüm de herkes sıradan bir arkadaş gibiydi. Pınar, çok cana yakın, samimi biridir. Can, Pınar'ın bu samimiyetini yanlış anlamış olabilir. Galiba kameralar onun hoşuna gitti... Ya da akli dengesini yitirdi. Can'ı arayıp neden böyle bir açıklama yaptığını sorduğum da bana, 'Ne yapayım çok üstüme geldiler' dedi. Ben, onların arasında bir şey olduğunu sanmıyordum. Hepimiz gibi onlarda sadece internet arkadaşıydı, o kadar."

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı