Gündem Haberleri

  Celin, kanserli eşinin spermlerini dondurttu

  Hürriyet Haber
  20.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Oscar rekortmeni ‘‘Titanic’’ filminin unutulmaz aşk şarkısıyla tüm dünyada milyonlarca hayran kazanan Celine Dion, özel yaşamında da film ya da roman konusu olabilecek bir aşkın kahramanı. Celin Dion, kansere yakalanan kocasından çocuk sahibi olabilmek için, eşinin spermlerini dondurttu.

  MÜZİK dünyasının satış rekortmeni Celin Dion, 1988 yılında Türk besteci Atilla Şereftuğ'un yazdığı şarkıyla Eurovision'u kazandığında, hiç kimse onun böylesine büyük başarılara imza atacağını tahmin etmiyordu. 1996'da çıkardığı ‘‘Falling İnto You’’ albümü tüm dünyada 25 milyon, ‘‘Let's Talk About Love’’ albümü 24 milyon satan Celin Dion, Titanic filmi için söylediği ‘‘My Heart Will Go On’’ ile tüm dünyada genç yaşlı, zengin yoksul, siyah beyaz tüm insanların büyük beğenisini kazandı. Ama ünlü şarkıcı, şöhretin zirvesindeyken geçen yıl, eşi Rene Angelil'in kansere yakalanması üzerine ‘‘Artık zamanımı eşime adayacağım’’ diyerek müziğe ara verdiğini açıkladı.

  Her fırsatta en büyük dileğinin anneliği tatmak olduğunu söyleyen 31 yaşındaki Celine Dion, eşini kemoterapiye başlamadan önce spermlerini dondurmaya ikna etti. Böylece Celine Dion, çok sevdiği ve büyük bir aşkla bağlandığı eşinden her zaman çocuk sahibi olabilecek.

  Yılbaşı gecesi özel bir konser veren Celine Dion, eşine moral vermek için aralık ayında Las Vegas'ta muhteşem bir törenle nikah tazelemişti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı