ADANA HABERLERİ

Çelikcan: “Ülkemizin Geleceği İçin İstikrar Şart”

IHA
26.10.2015 - 17:06Son Güncelleme :

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI MAHMUT ÇELİKCAN, YAPTIĞI KAHVEHANE ZİYARETLERİNDE TÜRKİYE’DE DEVAM EDEN İSTİKRARIN SÜRMESİ İÇİN AK PARTİ'NİN TEK BAŞINA İKTİDAR OLMASI GEREKTİĞİNİ BELİRTEREK “GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DÜNÜ VE BUGÜNÜ VATANDAŞLARIMIZA ANLATMAYA ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.

IHA

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yaptığı mahalle ziyaretlerinde Türkiye’de devam eden istikrarın sürmesi için AK Parti’nin tek başına iktidar olması gerektiğini belirterek, “Gece gündüz demeden dünü ve bugünü vatandaşlarımıza anlatmaya çalışıyoruz” dedi.
Başkan Çelikcan, Yumurtalık İlçe Başkanı Sami Karnas ile birlikte ilçeye bağlı Yeşilköy, Kaldırım, Zeynepli ve Haylazlı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan 1 Kasım’da yapılacak olan seçimlerde AK Parti’ye destek istedi. Çelikcan, AK Parti iktidarı ile Türkiye’nin huzuru ve güveni yakaladığını belirterek, "Vatandaşlarımız AK Parti döneminden önceki hükümetleri hatırlamalarını istiyoruz. Özellikle yeni yetişen nesiller bu dönemleri hiç yaşamadılar, bilmiyorlar. AK Parti kurulduğu günden bu yana ilk hedefi vatandaşa hizmet olmuştur. Doğumdan emekliliğe hayatın her alanında vatandaşlarımız için hizmet ve proje üretmeye devam etmektedir” dedi.
AK Parti’nin vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda hareket ettiğini ve bu yüzden 3 dönem tek başına iktidar olduğunu söyleyen Çelikcan şunları kaydetti:
“AK Parti, vatandaşlarımızın kurduğu bir partidir. Yaptığı icraatlar her kesim tarafından takdir görmektedir. Artık çocuklarımız okula başladığında kitap derdine düşmüyor. Öğrencilerin kitapları okulun açıldığı ilk gün ders sıralarında hazır. Bütün vatandaşlarımız istediği sağlık kurumuna gidip tedavi olabiliyor. Cumhuriyet tarihinin en fazla yatırımı AK Parti döneminde oldu. Vatandaşlarımız refaha kavuştu. Artık uzun vadeli yatırım yapabilir oldular. Türkiye’ye her alanda bir güven gelmiştir. Amacımız bu güven ve huzur ortamının devam etmesidir.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Çelikcan: “Ülkemizin Geleceği İçin İstikrar Şart” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çelikcan: “Ülkemizin Geleceği İçin İstikrar Şart” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı