"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Çelik’le yan yana

Seray Sever, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çıkaracağı albümü "Yeni Bir Karar"ın tanıtımını geçtiğimiz akşam Nişantaşı Shu Bar’da yaptı.

Daha önce sunucu ve oyuncu kimliğiyle sevenlerinin karşısına çıkan Sever, yaptığı konuşmada "Daha önce canlı yayın sunuculuğu da dahil, farklı birçok görevle insanların karşısına çıktım. Ama hayatımda hiç bu kadar heyacanlanmamıştım. Benim için bir hayal gerçekleşti. Sanki sihirli bir değnek hayatıma dokundu ve rüyam gerçek oldu" dedi.

Anna Vissi’nin söylediği Yunanca şarkıyı Çelik Erişçi’nin yazdığı sözlerle yorumlayan Seray Sever, daha ilk günden iddiasını da ortaya koydu: "Bence bu şarkı orijinalinden çok daha güzel oldu. Yunanca versiyonu henüz popülaritesini yitirmiş değil, ama bunun benim için bir önemi yok. Eminim ki benim söylediğim şekliyle daha da sevilecek."

Bu arada tanıtım gecesine katılanlar arasında, albümün prodüksiyonunu üstlenen ve adı Seray Sever’le anılan Çelik de vardı. Birbirlerine pasta yediren ikilinin bu görüntüleri reklam aşkı olasılığını akıllara getirirken, ikili basın mensuplarının aşk hakkındaki sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etti. Sever ve Çelik, "Aramızdaki ilişkinin boyutu yalnızca arkadaşlıktır, biz buraya yaptığımız işin tanıtımı için geldik. Özel hayatımızı başka yerde konuşuruz" demekle yetindi. Albüm tanıtımı sonrası Çelik’in Seray Sever’in ailesi ile tanışıp uzun uzun sohbet etmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Takı satıp burs veriyor

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın eşi Semra Özal, Derya Baykal’ın hazırlayıp sunduğu TV8’deki "Derya Gibi" adlı programa konuk oldu. Kendi yaptığı takıları gösterdiği programda Baykal’ın sorularını yanıtlayan Özal, "Kumar oynamam, giyinip kuşanıp özel yerlere gitmekten pek hoşlanmam. Boş zamanlarımda ya takı yapıyor ya da sevdiklerime atkı, kazak örüyorum. Bomboş oturmak bana ot gibi geliyor. Hayata bağlanmak için gerçekten bir şeylerle uğraşmak, bir şeyler yapmak gerek" dedi. Takıları önceleri arkadaşlarına hediye etmek için yaptığını, sonradan profesyonelleşip bunları satmaya başladığını belirten Semra Özal, geliriyle gençlere burs verdiğini de sözlerine ekledi.

Sürpriz kar engeline takıldı

Önceki gün Feryal Gülman’ın doğum günüydü. Eşi Kemal Gülman da sürpriz bir parti vermek istedi ve günler öncesinden tüm arkadaşlarını arayarak hepsini Bebek’teki mel’S Restaurant’a davet etti. Ancak sabah saatlerinde bastıran kar, planları bozdu. Kemal Bey, mecburen dostlarını tekrar arayıp programı iptal ettiğini haber verdi. Gülman çifti, kutlamayı evde baş başa yapmak zorunda kaldı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI