Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çelik: Bu eylemde iyi niyet yok

  hurriyet.com.tr
  25 Kasım 2009 - 13:33Son Güncelleme : 25 Kasım 2009 - 13:33

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik iş bırakma eylemiyle ilgili açıklama yaptı. İşte Çelik'in açıklamalarından satır başları:

  - Bugün yapılan eylemi bugün çok masum bir hak arama eylemi olarak değerlendirmekte fayda var. Bugün yapılanlar kamu sendikacılığı ile bağdaşmıyor. Herkes Anayasadan kendisine tanına hakları kullanmalıdır. Vatandaşımızın hayatını cehenneme çevirmeyelim.

  - Memurlarımızla ilgili iktidara geldiğimizden beri yapılan iyileştirmeler var.

  - CHP ve MHP'nin grup toplantıları vardır. Bahçeli partimize ve Başbakanımıza karşı hakaret dolu sözler söylemiştir. Her zamanki uslubuyla hakaretler yaptı. Bahçeli klasiğini sürdürdü. Bunlar üzerinde duracak değiliz. Terbiyemiz müsade etmez.

  - Baykal ve Bahçeli'yi, herkesi nezif ve zarif bir usluba davet ediyoruz. Bahçeli konuşmasında Öymen'e destek vermiştir. Konuşmasında bunu açıkca belirtti.

  - Bahçeli ayrıca, MEB'de alevilikle ilgili bazı adımların atılmasını söylüyor. 42 sayfalık kitap mevcuttur. Birbirimizin inançlarını öğrenmek zorundayız.

  - Bahçeli ve arkadaşları uzun süredir uyuyup birden uyanmışlar gibiler. Alevi vatandaşların yoğun olarak yaşadığı illerde, camilerdeki imamlara eğitim kursu verilmiştir. Aleviliği doğru anlatmaları için eğitim verilmiştir.

  - Bu ülkeden huzur ve barış içinde yaşabilmemiz için birbirimizi doğru anlamalı ve saygılı olmalıyız.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı