Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çelik Abi tatilde

  Hürriyet Haber
  17 Temmuz 2007 - 00:00Son Güncelleme : 16 Temmuz 2007 - 21:57

  Oyuncu ve sunucu Sevil Uyar, şarkıcı Çelik'le objektiflere yakalandı. Uyar, "Çelik benim abim olur. Yaş olarak benden çok büyük" demişti.

  Çelik Abi tatilde
  Çelik'le sarmaş doluş görüntülenen Sevil Uyar, Star TV'de yayınlanan Zoom adlı magazin programını sunuyor ve "Yalan Dünya" adlı dizide rol alıyor.

  Sahilde sarmaş dolaş
  Uzun süredir adı Çelik'le aşk dedikodularına karışan fakat durumu "Çelik, abim olur" diyerek yalanlayan Sevil Uyar, geçtiğimiz gün Bodrum'da görüntülendi. Sahilde güneşlenirken görüntülenen ikilinin yakın tavırları "Yeni bir aşk mı" sorusunu akıllara getirdi. Daha önce Çelik'in kendisinden yaşça büyük olduğunu vurgulayan Sevil Uyar'ın, her fırsatta Çelik'i öpmesi, sırtına uzanması ise dikkat çekti.

  Sadece arkadaşım
  Dizi setinden fırsat bulur bulmaz soluğu Bodrum'da alan Sevil Uyar'la ilişkisinin olmadığını söyleyen Çelik, "Sevil benim eski arkadaşım. Düşündüğünüz gibi değil" dedi. Buket Saygı'yla evliliğini bitirdikten sonra kimseyle görüntülenmeyen Çelik, muhabirin "Sevil Hanım sizin omzunuza elini atıyor, öpüyor. Bu yeni bir aşkın başlangıcı olabilir mi" diye yönettiği soruya ise, "Bende şimdi elimi atıyorum senin omzuna, bu yatıyoruz demek mi" şeklinde yanıt verdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı