« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Celalettin Kolot: Futbolcuları tanımıyoruz

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, transfer konusunda kesin kararlarını verememelerinin nedenini, almak istedikleri oyuncuları çok iyi tanımamaları olarak değerlendirdi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Anlaştıkları 5 futbolcuyu teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın istemediğini ifade eden Celalettin Kolot, "Alacağımız yabancı futbolcu konusunda araştırmalarımız hala sürüyor. Bizim anlaştığımız yaklaşık 5 futbolcuyu hocamız kabul etmedi. Onunda kendine göre haklı sebepleri var. Sezon henüz başlamadığı için futbolcuları kasetlerden veya kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyoruz. Bu da çok sağlıksız bir durum ortaya çıkartıyor. Araştırmalarımız sürüyor. Beşiktaş'a en faydalı futbolcuyu almak için geç de olsa doğru adımı atacağımıza inanıyoruz" dedi.

Kolot, yeni transferleri Edouard Cisse'nin, Beşiktaş'ı büyük ve kritik maçlarda taşıyacağını savunarak, "Öyle bir futbolcu aldık ki, 30 maç üst üste forma giyip, kritik maçlarda takımı sırtlayabilecek kapasitede. Sezon başladıktan sonrada ne demek istediğimizi herkes daha iyi anlayacak" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz