Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çeklerini alıp gittiler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bir gün önce alacakları ödenmezse kampa katılmayacaklarını açıklayan ve pasaportlarını bile kulübe temsil etmeyen Galatasaraylı futbolcular dün sabah çeklerini alınca İspanya kampına gittiler.

<ı>Kriz çözüldü

Galatasaray'da bir süreden beri devam eden ve futbolcuların ‘‘Paramızı isteriz. Alamazsak İspanya kampına gitmeyiz’’ resti ile doruk noktasına ulaşan ve sadece kriz dün sabah çözüldü. Bir gün önce Başkan Süren ile yapılan görüşme sonunda yumuşayan ancak pasaportlarını kulübe vermeyen sarı kırmızılı futbolcular dün çeklerini alınca rahatladılar.

<ı>Çekler ödendi

Başta Bülent, Tugay, Arif, Suat, K.Hakan olmak üzere uzunca süredir paralarını alamayan sarı kırmızılı futbolcular, dün erken saatlerde Florya Tesisleri'ne gelerek, Başkan Süren'in bir gece önce hazırlatıp şahsen imzaladığı 25 Ocak 99 tarihli çeklerini aldılar. Toplam 2 milyon dolarlık çeklerini alan futbolcular daha sonra İspanya kampına hareket ettiler.

<ı>Suratlar asık

Maç başına alacakları için çek kesilen sarı kırmızılı futbolculara kalan alacaklarının da Hakan'ın Juventus'a satılmasından gelecek paradan ödeneceği de Galatasaray yönetimi tarafından açıklandı. Bir gün önce İspanya kampına gitmeyeceklerini açıklayan hatta pasaportlarını bile kulübe vermeyen futbolcuların bu ödemeye rağmen suratlarının asık olduğu gözlendi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler