Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Çekimleriniz pratik olsun

  Hürriyet Haber
  11 Temmuz 2007 - 12:53Son Güncelleme : 11 Temmuz 2007 - 12:25

  El büyüklüğündeki mini dijital video kameraları hem kolay taşıyacak hem de pratik çekim yapabileceksiniz.

  Video kamera alanında üstün performans ve teknolojiyi yüksek kaliteli ürünlerle buluşturan JVC’nin el büyüklüğünde mini dijital video kameraları taşımada kolaylık sağlarken kullanıcıları için çekim yapmayı da pratik hale getiriyor.

  JVC GR- D370E ve JVC GR- D650E kameralar, otomatik ışıklandırma özelliğiyle gece gündüz rahat kullanım sağlamanın yanı sıra, F 1.2 diyafram değeri ile düşük ışıklı ortamlarda bile parlak ve doğal görüntü elde ediyor. Ağır çekim efektinin de bulunduğu JVC GR- D370E ve JVC GR- D650E’nin,  2.5” LCD ekranı ile görüntüler çekim sırasında rahatça takip edilebiliyor, çekim sonrası anında seyredilebiliyor. JVC mini DV kameralar, 32x’e varan optik zoomlarıyla görüntü kaybı olmaksızın uzun mesafe çekimi yapabiliyor.

  Kamera kaydı ile birlikte tercihe göre fotoğraf da çekebilen JVC GR- D370E ve JVC GR- D650E’nin SD kart girişi sayesinde görüntüler kolayca bilgisayara aktarılabiliyor. Ayrıca, JVC GR- D650E, 1.33 megapiksel değeri ile yüksek çözünürlükte çekim yapabilme özelliğini de taşıyor. JVC mini dijital video kameraların uzaktan kumandaları kullanımda ayrı bir kolaylık sağlıyor.

  Vestel bayileri ve teknomarketlerde, JVC GR- D370E 680 YTL’den, JVC GR- D650E ise 835 YTL’den Vestel güvencesi altında satışa sunuluyor. JVC kameralar, alıcılarına 5’li kamera kaseti ve kamera çantası hediye ediyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı