Çekimlerde hastalandı - Hürriyet Arşiv Haberleri

Çekimlerde hastalandı

Hürriyet Haber
16 Ocak 2014 - 09:21Son Güncelleme : 16 Ocak 2014 - 09:29

“Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin Osman’ı Emir Berke Zincidi, Kanal D’nin yeni dizisi “Küçük Ağa”da da başrolde. Dizinin diğer yıldızları Birce Akalay, Sarp Levendoğlu ve Zeki Alasya.

KANAL D’de yakında “Küçük Ağa” adlı yeni bir dizi ekrana gelmeye başlayacak. Yayınlandığı dönem izlenme rekorları kıran “Öyle Bir Geçer Zaman ki”de Osman’ı canlandıran küçük oyuncu Emir Berke Zincidi’nin başrolde olduğu “Küçük Ağa”nın oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Sarp Levendoğlu ve Zeki Alasya da var. Yapımını Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aysun Akyüz ve Erol Özlevi’nin yaptığı “Küçük Ağa”, komik hikâyesiyle seyirciyi ekran başına çekecek.

Annemle babam boşanmasın
Senaryosunu Ahmet, Ozan ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle: İstanbul’un varlıklı ailelerinden birinin kızı olan Sinem ile Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı alır. Sinem, özel bir hastanede nöroloji uzmanıdır. Ali de bir reklam ajansında çalışmaktadır. Annesiyle babasının boşanma kararından çok etkilenen 6 yaşındaki Mehmet Can, onların ayrılmaması için elinden geleni yapacaktır.

Çekimlerde hastalandı
“Küçük Ağa”da Banu Zorlu da rol alıyor. Ünlü şarkıcı, dizinin geçtiğimiz gün soğuk havada yapılan çekimlerinin ardından hastanelik oldu. Serum ve ilaç tedavisi gören Zorlu, çekimlere ara verip istirahate çekildi.

KÜÇÜK AĞA'NIN İLK FRAGMANI YAYINLANDI HÜRRİYET TV


Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı