Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Çeker giderim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Evlioğlu, protestocu taraftarlara rest çekti

‘‘Aciz yönetim istemiyoruz'' sloganına çok kızan Karşıyaka Başkanı, kimseden destek görmemelerine rağmen, bütün branşlarda başarılı olduklarını söyledi.

<ı>Köstek değil, destek Eskişehir maçının ilk yarısında tribünlerden yükselen ‘‘Aciz yönetim istemiyoruz'' sloganına kızarak stadı terkeden KSK Başkanı Seyhan Evlioğlu, göreve talip çıkması halinde hemen istifa edebileceğini açıkladı. KSK'nin bütün branşlarda başarılı bir tablo çizdiğini, kimseden yardım da göremediklerini vurgulayan Evlioğlu, ‘‘Köstek değil, destek olsunlar'' dedi.

<ı>Herkes haddini bilsin ‘‘Onlara göre biz aciziz. Çünkü para sıkıntımız var. Çünkü, takım 1. Lig'de değil. Madem istemiyorlar, kendilerine aciz olmayan bir yönetim bulsunlar'' diyen Evlioğlu şöyle konuştu: ‘‘Bir kişi tribünden çıkarıldı diye yönetim aciz duruma düşmez. Herkesin haddini bilmesi lazım. Ben ve arkadaşlarım, bu tür hakaretlere kesinlikle layık değiliz.''

<ı>Ayrılmaya hazırız Göreve geldikleri günden beri KSK'yi iyi yerlere getirmek için çaba harcadıklarını belirten Evlioğlu, ‘‘Her günümüz para bulma savaşıyla geçiyor. Sıfırdan bir takım oluşturduk. Asıl taraftar uyumasın, yönetim ve takımlarına sahip çıksın. Bu işi daha iyi yapabileceğini iddia eden biri çıkarsa, daha önce de söylediğim gibi ayrılmaya hazırız'' diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz